Zamknięcie na stację dyskietek - 7900

Nie pozwala na dostęp lub użycie stacji dyskietek. Zabezpiecza przed programami które mogą być zainfekowane wirusami, a ważne dane nie mogą zostać skopiowane. Zamek na stację dyskietek można zainstalować w kilka sekund i nie grozi uszkodzeniem stacji. Mocuje się go bez używania kleju czy innych spoiw. (Model 7900 - 3.5" dla PC-tów, 7450 - dla Mac). Aby uzyskać informację o cenie, proszę zobacz listę cen, lub zamów on-line.


Zamknięcie na stację CD - 7130

Nie pozwala na dostęp lub użycie stacji CD. Możliwy do zainstalowania tylko jeśli stacja CD znajduje się tuż nad stacją dyskietek na której jest mocowana. Mocuje się go bez używania kleju czy innych spoiw. Aby uzyskać informację o cenie, proszę zobacz listę cen, lub zamów on-line.


Systemy zapobiegania przed kradzieżą

Nasza firma oferuje różnorodne systemy kabli chroniących komputer przed kradzieżą, włącznie z procesorem, wewnętrznymi elementami, monitorem, klawiaturą, myszką, peryferiami. Kable mogą chronić tak samo dobrze reszte wyposażenia biurowego czy sprzęt audio-wizualny. Ochronne kable wykonane ze stali, są zamocowane do stacjonarnych obiektów oraz do chronionego sprzętu poprzez wkręty lub spoiwa. Możliwe są też inne rozwiązania zaproponowane przez klienta.

Zestaw antywłamaniowy mocowany klejem - 1800

Zabezpiecza przed kradzieżą PC-tów, ich peryferii, sprzętu audio-video, odbiorników telewizyjnych, sprzętu laboratoryjnego i innego wyposażenia. Płytki "Perma Dome" 2" x 2" cala mocuje się do wierzchu, spodu, boków lub tylnej strony sprzętu dwustronną taśmą samoprzylepną i Zytonem, specjalnym środkiem spajającym. Kabel zabezpieczający przyczepia się do pulpitu lub biurka, przeciąga przez Płytkę "Perma" i zamyka. Zestaw zawiera 3 sztuki - 2"X 2" calowych Płytek "Perma Dome", dwustronną taśmę samoprzylepną, Zyton, 6' kabel zabezpieczający, i kłódeczkę z kluczami. Po zainstalowaniu Płytek "Perma Dome", nie można już ich zdjąć! (Model 1800). Aby uzyskać informację o cenie, proszę zobacz listę cen , lub zamów on-line.


Zestaw antywłamaniowy mocowany na śruby - 1626

Zabezpiecza przed kradzieżą PC-tów, ich peryferii, sprzętu audio-video, czy fax-u. Uniwersalny Łącznik przyłączany do PC-ta lub innego sprzętu do szafki lub biurka poprzez śruby. Zacisk z kabla może zabezpieczać monitor, klawiaturę, myszkę, itp. poprzez doczepienie ich kabelków do kabla zabezpieczającego.

Nie ma konieczności wiercenia czy modyfikowania sprzętu. Kabel zabezpieczający jest przyczepiony do biurka, przeciągnięty przez Uniwersalny Łącznik i Zacisk z kabla, a następnie zamknięty. Zestaw zawiera 2 Uniwersalne Łączniki, Zacisk, 6' kabel zabezpieczający i kłódeczkę z kluczami. Dodatkową korzyścią tego zestawu jest możliwość zabezpieczenia wewnętrznych komponentów sprzętu, poprzez zamocowanie go na śrubce obudowy. Zestaw może być zdjęty tylko przez uprawnioną do tego osobę, i może być powtórnie użyty na innym sprzęcie. (Model 1626). Aby uzyskać informację o cenie, proszę zobacz listę cen , lub zamów on-line.

Uniwersalny Zamek na obudowę PC-ta - 6001

Zabezpiecza przed niepowołanym dostępem do wewnętrznych komponentów sprzętu poprzez zabezpieczenie przed wyjęciem śrubek z obudowy. Przyłączenie Uniwersalnego Zamka do istniejącej dziurki na śrubkę w obudowie polega tylko na zaczepieniu Zamka na tym miejscu. Po zamknięciu kluczem, płyta główna, karty dżwiękowe, video inne, pamięć RAM, i inne wewnętrzne elementy komputera są zabezpieczone. (Model 6001). Aby uzyskać informację o cenie, proszę zobacz listę cen , lub zamów on-line.

 

Zestaw Antywłamaniowy dla wyposażenia dodatkowego - 1810

Zabezpiecza przed kradzieżą sprzętu stojącego osobno np. drukarki. Płytka "Perma Dome" 2" x 2" cala przymocowana do wierzchu, spodu, boków czy tylnej ścianki drukarki dwustronną taśmą samoprzylepną i Zytonem, specjalnym środkiem spajającym. Kabel zabezpieczający przyczepia się do pulpitu lub biurka, przeciąga przez Płytkę "Perma" i zamyka na chronionym obiekcie. Zestaw zawiera jedną - 2"X 2" calową Płytkę "Perma Dome", dwustronną taśmę samoprzylepną, Zyton, 6' kabel zabezpieczający, i kłódeczkę z kluczami. Po zainstalowaniu Płytek "Perma Dome", nie można już ich zdjąć! (Model 1810). Aby uzyskać informację o cenie, proszę zobacz listę cen , lub zamów on-line.

Zakup poszczególnych komponentów

Poszczególne części zestawów antywłamaniowych PC Guardian można nabyć osobno.
Aby uzyskać informację o cenie, proszę zobacz listę cen, lub zamów on-line.


Prawa autorskie F.H.U. "Diament" 1999