Jeśli Państwa firma potrzebuje zabezpieczyć automatycznie "w locie " wyszczególnione przez użytkownika foldery, łatwym i centralnie administrowanym programem to -- Encryption Plus® for Folders jest takim właśnie rozwiązaniem. Eplus-Folders dostarcza najlepsze z dwóch światów: rozwiązanie dla przedsiębiorstw pozwalające użytkownikom indywidualnym wybranie folderów, które chcą zabezpieczyć na twardym dysku i umożliwia administratorowi odzyskanie każdego zabezpieczonego pliku.

Tylko produkty Encryption Plus® łączą wyjątkową łatwość użycia z najnowszą technologią kodowania.

ZALETY ENCRYPTION PLUS® FOR FOLDERS

Wyjątkowo łatwy w instalacji i używaniu -- Wymagane jest zaledwie minimalne szkolenie administratora czy użytkownika.

Automatyczny -- Przeźroczyście zabezpiecza dane "w locie". Tylko Eplus tak naprawdę jest produktem, który koduje "w locie". Inne programy starają się kodować "w locie", lecz ładują kodowany plik do pamięci, co tworzy znaczne ryzyko bezpieczeństwa. Eplus jest inteligentny i bardziej bezpieczny ponieważ odkodowuje tylko specyficzne kawałki pliku które są w użyciu.

Odzyskiwanie Hasła & Prosty Dostęp Administratora do Zabezpieczanych Plików -- Możliwość odzyskania hasła jest zawsze zapewniona i firma zawsze może odzyskać każdy z zakodowanych plików nawet jeśli hasło zostało zgubione lub zapomniane. Eplus-Folders używa techniki klucza publicznego RSA do prowadzenia bezpiecznego procesu odzyskiwania hasła.

Bezpieczny & Efektywny -- Program używa dobrze znanego i opisanego w różnych publikacjach algorytmu Blowfisha zaprojektowanego przez Bruce Schneier który został zaimplementowany do programu z 192-bitowym kluczem szyfrującym, gwarantujący przemysłową moc zabezpieczenia dla ważnych dla firmy informacji. Jakość i techniczne wsparcie dla Eplus- Folders jest gwarantowany przez firmy PC Guardian i DIAMENT.

Zabezpiecza pozostawiony bez nadzoru komputer -- Automatycznie zamyka klawiaturę i wyświetla aktualnie ustawiony Wygaszacz Ekranu Windows®.

INSTALACJA I UŻYTKOWANIE EPLUS-FOLDERS

  1. Administrator instaluje Administratora Eplus-Folders na swoim komputerze.
  2. Podczas tworzenia User Install Disk, podaje Nazwę Administratora Systemu i jego Hasło oraz podaje ściężkę zapisu na dysku, gdzie mają być skopiowane Pliki Instalacyjne Użytkownika.
  3. Następnie, użytkownik instaluje Eplus-Folders na swojej stacji roboczej. Użytkownik może wybrać które foldery na jego dysku zostaną zaszyfrowane.
  4. Za każdym razem kiedy Windows się ładuje, użytkownik jest zobowiązany do podania swojej nazwy i hasła. Jeśli pliki w zaszyfrowanych folderach są ładowane przez użytkownika, program automatycznie odkodowuje "w locie" bez konieczności interwencji użytkownika. Tak samo są automatycznie ponownie szyfrowane "w locie", gdy pliki są powtórnie zapisywane na dysk. Nieautoryzowani użytkownicy nie mają dostępu do modyfikacji, edycji czy wykasowania plików w zabezpieczonych folderach!
  5. Jeśli jest to konieczne, administrator ma możliwość dostępu do komputera użytkownika i odzyskania zabezpieczonych plików.

WYMAGANIA SYSTEMU

Każda konfiguracja Windows® 95/98.

Lista Cen Zamówienie on-line

 


Prawa autorskie F.H.U. "Diament" 1999