OPCJE OTWIERAJĄCYCH KLUCZY

   

Zamki

Produkty firmy PC Guardian zawierają mosiężne kłódki z hartowanym zapięciem czy też wkładem, oraz beczkowatymi kluczami. Każdy zamek jest wyposażony w dwa klucze. Wszystkie zamki firmy PC Guardian mają unikalne klucze tzn. każdy zamek jest unikalny. Możliwe są następujące opcje kluczy:

Keyed Alike: W tym systemie wszystkie zamki są takie same, tzn. każdy klucz będzie otwierał każdy zamek. Zwykle ta opcja jest używana do zestawów PC Guardiana do PC-tów i Zamków na stację dyskietek. Po zainstalowaniu zestawu zabezpieczającego, tylko administrator lub manager (a nie użytkownik) posiada klucze. Wtedy dla zarządzającego kluczami jest o wiele prościej jeśli wszystkie klucze są takie same.

Master Keying: Dla tej opcji, każdy zamek jest inny niż pozostałe. Klucz Master jest dostarczany do wyznaczonego administratora. Klucz Master może otworzyć każdy zamek. Ta opcja jest użyteczna dla systemów zabezpieczeń notebook-ów ponieważ to ich użytkownicy ich potrzebują. Jeśli nawet użytkownik zgubi swój klucz, administrator może otworzyć zabezpieczenie swoim kluczem Master (klucz Master nie jest dostepny dla kłódek).

Zamki z ustawianymi kombinacjami otwarcia: Takie zamki pozwalają użytkownikowi ustawić swój własny szyfr. Opcja ta jest możliwa tylko dla kłódek.

     
 


KABLE

   

Kable zabezpieczające, tak jak stosowane w lotnictwie, są wielożyłowymi stalowymi kablami z czarną lub szarą powłoką PCV. Dostępne są w rozmiarach: 1.5m, 1.8m, i 3m. Możliwe są też inne rozmiary na specjalne zamówienie klienta. Kable zabezpieczające są wykonane tak aby się dyskretnie wtapiały w wystrój biurowy.

Aby uzyskać informacje o cenie, proszę zobacz listę cen, lub zamów on-line.

     
 


PĘTLE NA KABLE

   

Płytka "Perma Dome" z Pętlą - 1875

Płytka "Perma Dome" z pętlą przylega do stacjonarnego obiektu i jest używana do zaczepienia kabla zabezpieczającego przebiegającego przez zabezpieczenie firmy PC Guardian i jest stosowana wtedy gdy inne zaczepienie nie jest możliwe. (Model 1875) Aby uzyskać informacje o cenie, proszę zobacz listę cen , lub zamów on-line

Pętla Hermana Millera na meble

Tą specjalną płytkę wkłada się przerwę pomiędzy meblami biurowymi i i jest używana do zaczepienia kabla zabezpieczającego wtedy gdy inne zaczepienie nie jest możliwe. (Model 2800) Aby uzyskać informacje o cenie, proszę zobacz listę cen, lub zamów on-line.

Poszczególne komponenty takie jak Płytka "Perma Dome" i Uniwersalny Łącznik mogą być także użyte do zaczepienia kabla zabezpieczającego.


Prawa autorskie F.H.U. "Diament" 1999