In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!

www.www.diament.pl

 - O nas

STRONA GŁÓWNA
Zamówienia Publiczne
O nas
Kontakt
Lokalizacja

In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!

Dokument główny

Witamy na naszej stronie! Firma F.H.U. “Diament” powstała w 1994 roku i w początkowej fazie zajmowała się wieloma różnymi przedsięwzięciami w szczególności związanymi z informatyzacją firm - systemami zabezpieczeń komputerowych i duplikacji dysków twardych.

 

Obecnie naszą kluczową usługą jest wykonywanie Zamówień Publicznych z zakresu IT, zarówno dostaw sprzętu, usług IT, oprogramowania gotowego i dedykowanego, szkoleń i innych usług powiązanych z IT. Świedczymy te usługi jako firma Diament, ale również jako niespotykana na rynku polskim usługa "outsourcingu" usług przygotowania ofert od strony formalnej i technicznej, obsługi prawnej podczas procesu wyboru ofert i realizacji wygranych przetargów dla firm, które posiadaja małe doświadczenie w Zamówieniach Publicznych lub nie chcą rozbudowywać swoich zasobów w Działach Sprzedaży i ponosić z tego tytułu wysokich kosztów stałych. Jest to możliwe dzięki posiadaniu przez nas doświadczonego Zespołu w Dziale Zamówień Publicznych oraz rozliczaniem się z Klientem - Zleceniodawcą od wygranych postępowań.

 

Jesteśmy również wyłącznym przedstawicielem na Polskę amerykańskich firm: AccessData zajmującej się produkcją narzędzi do analizy danych w informatyce śledczej, a w ostatnich czasach zostaliśmy również przedstawicielem firmy Logicube - lidera w dziedzinie sprzętu do duplikowania dysków i przechwytywaniu danych z dysków do celów śledczych i kryminalnych.

 

Zostaliśmy na rynku polskim kluczowym dostawcą oprogramowania i sprzętu przeznaczonego do zastosowań kryminalnych FORENSIC - naszymi Klientami są organy ścigania - zwłaszcza Policja, biegli sądowi, banki i inne instytucje stawiające bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia stron poświęconej tym produktom.

 

W związku ze świadczeniem naszym Klientom i Beneficjentom projektów Unijnych dostępu do Internetu w różnych regionach Polski, zostaliśmy wpisani na listę Operatorów Telekomunikacyjnych.

Dyrekcja

O nas